ADSP-BF561SBB600
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Contact Now
ADSP-BF561SBB600
Brand Name : Analog Devices Inc.
Model Number : ADSP-BF561SBB600
MOQ : 1PCS
Price : Negotiation
Payment Terms : T/T
Supply Ability : 999999+PCS
Delivery Time : 2-7 work days
Type : Fixed Point
Interface : SPI, SSP, UART
ClockRate : 600MHz
Non-VolatileMemory : External
On-ChipRAM : 328kB
Voltage-I/O : 2.50V, 3.30V
Voltage-Core : 1.35V
OperatingTemperature : -40°C ~ 85°C (TA)
MountingType : Surface Mount
Package/Case : 297-BGA
Contact Now
ADSP-BF561SBB600
TypeFixed Point
InterfaceSPI, SSP, UART
ClockRate600MHz
Non-VolatileMemoryExternal
On-ChipRAM328kB
Voltage-I/O2.50V, 3.30V
Voltage-Core1.35V